Mūsu uzņēmumā mēs nenogurstoši cenšamies ražot plastmasas izstrādājumus, kas atbilst visām klientu prasībām Mēs piešķiram īpašu nozīmi mūsu produktu kvalitātei un nodrošinām, ka tā ir izcila.

slider
slider slider slider slider

Mūsu pakalpojumi

Uzņēmums sniedz pakalpojumus plastmasas apstrādes tehnoloģisko iekārtu projektēšanai un ražošanai, kā arī pakalpojumus plastmasas izstrādājumu liešanai uz klientu veidnēm.

image
slider slider slider slider

Uzņēmums BALTPLAST RKF Latvijā reģistrēts 2001. gadā. Uzņēmuma galvenās uzņēmējdarbības joma ir plastmasas izstrādājumu ražošana un vairumtirdzniecība. Mēs piedāvājam šāda veida plastmasas izstrādājumus, piemēram: elektroinstalācijas izstrādājumus, produktus civilā remonta darbiem, papildu izstrādājumus.

Mēs vienmēr rūpējamies, lai mūsu ražotņu izmantotās tehnoloģijas būtu mūsdienīgas un sekotu jaunākajām tendencēm jaunattīstības plastmasas piederumu ražošanas nozarē. Tādā veidā tiek sasniegta mūsu produktu atbilstība augstas kvalitātes un sertifikācijas prasībām. 2005. gadā uzņēmums saņēma starptautiskā standarta ISO 9001: 2000. gada sertifikātu. Pašlaik uzņēmuma produkti ir sertificēti saskaņā ar CE standartiem

image
slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide